Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

Agnieszka Stankiewicz Stomatologia Rodzinna Zielona Góra

Jak do nas dojechać?

  • Rejestracja: nr tel. 603 349 665
  • Adres: al. Wojska Polskiego 35
  •   (róg ulicy Krętej, I piętro) Zielona Góra
  • Linie autobusowe:
  • 11 2 5 8 9 13 37 80

więcej informacji

Nowości

UWAGA: Promocje nie łączą się.

Wznowienie pracy gabinetu

Z dniem 01.06.2020 r. wznowione zostały wizyty w gabinecie. W związku ze zwiększonymi wymogami sanitarnymi liczba pacjentów przyjętych w ciągu dnia pracy będzie ograniczona.

Leczenie bruksizmu (zgrzytania zębami)

Od 1 kwietnia 2015 r. poszerzyliśmy wachlarz świadczonych przez nas usług o leczenie bruksizmu (zgrzytania zębami) za pomocą toksyny botulinowej (botoksu).    

Niekontrolowane zgrzytanie zębami, zwane bruksizmem, to problem coraz większej grupy ludzi. Zaburzenie to może prowadzić do pękania szkliwa, ścierania zębów, a długofalowo do zmian zwyrodnieniowych w stawach skroniowo-żuchwowych.

Toksyna Botulinowa (Botoks) doprowadza do rozluźnienia mięśni żwacza, które z czasem się obkurczają, co ma dwojakie rezultaty: zaprzestanie zgrzytania zębami oraz niekiedy wizualne wysmuklenie twarzy, która z kwadratowej staje się bardziej owalna. Według specjalistów leczenie bruksizmu powinno odbywać się regularnie przez 2 lata. Zalecane jest stosowanie botoksu co około pół roku oraz zastosowanie szyny relaksacyjnej na zęby.  

Nowy system radiografii cyfrowej

Miło nam poinformować o zakupie najnowszego aparatu do zdjęć wewnątrzustnych (systemu radiografii cyfrowej), modelu Expert DC firmy Gendex. Gendex expert DC to sprawdzone technologie wraz z najnowszą elektroniką. Ten nowy kierunek dostarcza wiele korzyści dla pacjenta: krótsze czasy ekspozycji, zredukowanie promieniowania, uzyskanie obrazu o bardzo wysokich parametrach. Aparat wyposażony jest dodatkowo w najbardziej komfortowy czujnik GX-S700, najnowsze osiągnięcie na polu obrazowania cyfrowego. Ergonomia i wysoka rozdzielczość łączy zaawansowaną technologię cyfrowego czujnika wewnątrzustnego z doskonale ergonomicznym kształtem, co powoduje, że jest to jedyny system radiografii gwarantujący jednocześnie niezrównaną wartość diagnostyczną obrazu oraz maksymalny komfort pacjenta.

Taniej dla rodzin!

Przyprowadź ze sobą rodzinę, a otrzymacie wszyscy 5% rabatu na usługi stomatologiczne.

Copyright © Nowości - Agnieszka Stankiewicz Stomatologia Rodzinna Zielona Góra. Wszystkie prawa zastrzeżone.